Hemen dinleyebileceğiniz 3 yeni albüm

1 Posted by - 13 September 2017 - ALBÜM, ÖNERİ

Ağustos ayının rehavetini üzerinden çabuk atan müzik piyasası Eylül’le birlikte eski trafiğine kavuştu ve yeni albümler bir bir dinleyici karşısına çıkıyor. İşte onların arasından dikkat çeken üç tanesi.

“Every Country’s Sun” – Mogwai

Son yıllarda bazı dokümanter filmler için yaptıkları çalışmalarla adını ön plana çıkartan İskoç ekip, yoğun tempo içinde bir de yeni albüm için stüdyoya girmeyi başardı. Ekibin dokuzuncu albümü olarak kayıtlara geçen “Every Country’s Sun” Eylül’ün ilk günü satışa çıktı ve Temporary Residence Limited etiketi taşıyor.

“Hearts That Strain” – Jake Bugg

Geçen yılki “On My One”ın üzerinden henüz bir yıl geçmişken bir albümü daha sessiz sedasız yayına veren 23 yaşındaki müzisyenin, yeni imza attığı Virgin EMI etiketli çalışmasındae tam 11 yeni parça var. Hearts That Strain, 1 Eylül’den bu yana yayında.

“Native Invader” – Tori Amos

Nisan ayında ilk duyurusu yapılan ve o tarihten bu yana ara ara yayına verilen single’larıyla gündemde kalmayı başaran 15 numaralı Tori Amos albümü Native Invader‘ın kayıtları, Cornwall’daki Martian Stüdyoları’nda yapıldı. Decca Records kanalıyla piyasaya sürülen albüm 8 Eylül’den bu yana dinlenebiliyor.

*Kapak görseli: Jake Bugg

No comments

Leave a reply