Hemen dinleyebileceğiniz 3 yeni albüm

0 Posted by - 11 October 2017 - ALBÜM, ÖNERİ

Müzik piyasasının iyiden iyiye hareketlendiği Ekim ayının ilk haftası, uzun süredir beklenen birçok albümün piyasaya çıkmasıyla başladı. İşte bu haftanın dikkat çeken üç yeni albümü.

Liam Gallagher – “As You Were”

Beş yıl süren Beady Eye macerasına 2014’te noktayı koyduktan sonra ilk defa solo bir albümle dinleyici karşısına çıkan Liam Gallagher, ilkbahar aylarından beri tanıtımını yaptığı albümünü geçen Cuma piyasaya sürdü. Dijital platformlar üzerinden satın almak veya dinlemek mümkün.

Kelela – “Take Me Apart”

Bugüne kadar hep Gorillaz, Solange, Björk gibi isimlerle birlikte yaptığı işlerden tanıdığımız Etiyopya asıllı Amerikalı sanatçı ilk albümü “Take Me Apart” ile kendi yolunu çizmeye başlıyor. Warp etiketi taşıyan çalışma CD, LP ve dijital formatlarda piyasada. Albümü stream platformları üzerinden dinlemek de mümkün.

Marilyn Manson – “Heaven Upside Down”

Albümün çıkışından hemen önce New York’ta geçirdiği bir sahne kazasında yaralanan ve turnesini duraklatmak zorunda kalan Manson’ın 10 numaralı albümü artık piyasada. 10 parçalık çalışmada prodüktör olarak, bir önceki The Pale Emperor‘da olduğu gibi yine Tyler Bates imzası var.

*Kapak görseli: Liam Gallagher

No comments

Leave a reply