BABYLON YENİ SEZON PROGRAMINI AÇIKLADI

0 Posted by - 11 September 2014 - KONSER

Babylon yeni sezonda konuk edeceği grupların ilk yarısını açıkladı. Cat Power, Sebastien Tellier, Emilliana Torrini gibi isimlerin dahil olduğu programın kalanı hemen aşağıda.

BxP97UkIAAAIRBl

Yeni sezon programını duyurmadan önce Babylon’un resmi web sitesinde, Babylon’un değişen lokasyonuyla ilgili şu açıklama yer aldı:

BABYLON ASMALIMESCİT “BİS”E ÇIKIYOR

Kuruluşunun 15. Yılında Babylon, yeni sezonunu, doğduğu yer olan ve yakında renove edilmesi planlanan Babylon Asmalımescit’te karşılıyor. Restore edilen Tarihi Bomonti Bira Fabrikası’nın içinde büyük bir Babylon dünyası yaratmak üzere çalışmalara devam eden Babylon, yeni sezonda zengin programıyla Asmalımescit’te adeta “bis” yapıyor olacak .

Babylon’un Yeni Dünyası “Babylon Bomonti” 2015’te kapılarını açacak

Babylon Asmalımescit’in kardeş mekanı Babylon Bomonti’nin açılışı 2015 sezonunda gerçekleştirilecek. Tarihi dokusu ve mimarisiyle Babylon ruhunu yansıtacak olan Babylon Bomonti akustik tasarımı ve teknik altyapısıyla da küresel standartlarda bir mekan olarak müzik tutkunlarına kapılarını açacak.

Babylon Asmalımescit yenilenecek

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın en iyi canlı müzik mekanları arasında gösterilen Babylon Asmalımescit ise Babylon Bomonti’nin açılmasının ardından altyapı yenilemesi amacıyla bakıma girecek. Babylon Asmalımescit’in restorasyonun tamamlanmasıyla birlikte ise Babylon, İstanbul’daki iki ayrı mekanda ahalisiyle buluşmaya devam edecek.

No comments

Leave a reply