BU HAFTA (SONU) NE YAPSAK? // 7 ÖNERİ

0 Posted by - 15 September 2014 - KONSER

Haftanın önerilerini güncelledik, hafta sonu için öne çıkan 7 konser ve organizasyon seçtik:

Vega @ Bronx Pi Sahne / 19 Eylül Cuma

Vega konseri yakalamak kolay iş değil. Bronx Pi Sahne sezon açılış gecesinde sahne alacaklar. Kaçırmayın deriz.

Yok Öyle Kararlı Şeyler Şarkı Sergisi ve Albüm Lansmanı @ Karaköy Külah / 19-21 Eylül

Yok Öyle Kararlı Şeyler, bağımsız müzik sahnemizin yeni ve yenilikçi bir ismi. Son güzellikleri de geçtiğimiz 23 Nisan’da yayınlanan ilk albümlerinin lansmanı için düzenlenen ‘şarkı sergisi’. Albümde yer alan 17 şarkıiçin, 17 illüstrasyon sanatçısının tasarımlarından oluşan sergi Cuma’dan Pazar’a Karaköy Külah’ta. Cuma akşamı 19:00’da serginin açılış kokteyli var.

Flört @ Kadıköy Sahne / 19 Eylül Cuma

Flört dinamik ve eğlenceli bir sahne şovu sunacaktır şüphesiz. Kadıköy Sahne’de Cuma’nın hakkını vermek üzere hazır bulunacaklar.

Pentagram @ garajistanbul / 20 Eylül Cumartesi

Garajistanbul’un bu haftaki ilgi çekici programında yer alan bir isim de Pentagram. Türkiye’de metal müziğin öncü ekiplerinden olan Pentagram cumartesi gecesi bir performans sergileyecek.

All Originals İstanbul (Woodkid, Felix Da Housecat, Chlöe Howl) @ Küçükçiftlik Park / 20 Eylül Cumartesi

Adidas sponsorluğunda birkaç yıldır ülkemizde de düzenlenen All Originals Party’nin İstanbul ayağı epey keyifli geçecek gibi. All Originals İstanbul, Woodkid, Felix Da Housecat ve Chlöe Howl’u konuk edecek.

MFÖ & Duman @ Lifepark / 20 Eylül Cumartesi

Memleketin rock müziğine damga vurmuş, iki farklı dönemden iki baba grup. Duman ve MFÖ aynı sahnede. 20 Eylül günü Lifepark’ta.

Plaj & Nerdeyiz @ Fil Kadıköy / 20 Eylül Cumartesi

Hatırlatan radyo Radio Fil’in bir süredir kendine ait bir mekanı var. Gaye Su Akyol’un çaldığı, Kaan Sezyum’un GSA ile söyleşi gerçekleştirdiği açılış gecesi etkinliği canlı olarak yayınlanmıştı. Kadıköy’de eski Gitar kafe yerinde ikamet eden mekan bu hafta Plj ve Neredeyiz ekiplerini sahnesinde ağırlayacak.

MasterPeace ‘Sound of Peace’ Festivali @ Küçükçiftlik Park / 21 Eylül Pazar

Haftanın son etkinliği pazar günü, Dünya Barış Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen MasterPeace Festivali. Küresel bir barış organizasyonu olan festivalde Can Bonomo, Elif Çağlar, 123, No Land, The Away Days, Social Inclusion Band, Ziya Azazi ve Boğaziçi Caz Korosu gibi isimler sahne alacak.

1 Comment

  • ALPER BAHÇEKAPILI PORTECHO’YLA KONUŞTU: AKM’DE GEZMİŞ RESMİ HAYAL GİBİ | hafifmuzik 17 September 2014 - 16:18 Reply

    […] önerileri arasında bahsetmiştik; Portecho bu akşam The Away Days ve Paradisko ile garajistanbul’da birlikte sahne […]

  • Leave a reply