BU HAFTA NE YAPSAK // 6 ÖNERİ

0 Posted by - 30 December 2014 - KONSER, ÖNERİ

Yeni yıl etkinlikleri haftayı baltalıyor, bu hafta için 7 önerimiz var.

Radyo Eksen Yılbaşı Partisi @ Babylon // 31 Aralık Çarşamba
Artık klasikleşen Radyo Eksen Yılbaşı Partisi, Babylon’da gerçekleşecek. Yeni yıla Eksen DJ’lerinin seçkisi eşliğinde, Babylon’da girmek çekici bir alternatif.

Moğollar @ KadıköySahne // 31 Aralık Çarşamba
Türkiye rock müziğinin köklü grubu Moğollar yılbaşı gecesi KadıköySahne’de çalacak.

Alpman & The Midnight Walkers @ Peyote // 2 Ocak Cuma
Güneş Alpman’ın 2011 yılında hayata geçirdiği projesi Alpman & The Midnight Walkers, psikedelik soslu funk sularında dolanıyor.

Hiphoplife Presents: III Beats Dope MCs @ Babylon // 3 Ocak Cumartesi
Hiphoplife’ın organizasyonuyla, hip hop sahnesinin sevilen DJ ve MC’leri Babylon sahnesinde bir araya gelecek. Farazi v Kayra, Da Poet, Kamufle, Sami Baha, Savai, Sorgu ve Hırs geceye katılacak isimler.

What Da Funk @ Bronx Pi Sahne // 3 Ocak Cumartesi
What Da Funk, Incognito’dan Earth Wind Fire’a Michael Jackson’dan Tower of Power’a funk ve soul yorumlayan bir cover grubu. Saksafon sanatçısı kardeşler Anıl Şallıel ve Batu Şallıel’in grubu cover grubu terimine yaklaşımınızı değiştirebilir.

Ses Duvarı // İzlek 2015: Yüzleşme @ Karga // 29 Aralık – 9 Ocak
Karga sezon boyunca belirli temalar üzerine düzenleyeceği ‘izlek’lerin ilkini yüleşme başlığı altında gerçekleştiriyor. Yüzleşme izleğinin ilk etkinliği ise Ses Duvarı. Tayfun Polat’ın fikriyle yola çıkan bir grup insanın hazırladığı sesler, yüzleşmeye ön ayak olacak kargART Salonu’nda. Katılımcılar: Bahadır Dilbaz, Can Kazaz, Cevdet Erek, Deniz Koloğlu, Eray Düzgünsoy, Gökhan Deneç, İlksen Mavituna, Kerim Safa, Murat MRT Seçkin, Orcan Ömeral, Oğuz Öner / Nilüfer Ormanlı, Ömer Sarıgedik, Rammy Roo, Sarp Keskiner, Serdar Kökçeoğlu, Şevket Akıncı, Tuna Pase ve Umut Çağlar.

1 Comment

  • Halil Ummak 30 December 2014 - 23:26 Reply

    No Land’in Bronx Pi konseri 8 Ocak’taymış

  • Leave a reply