BU HAFTA NE YAPSAK // 8 ÖNERİ

0 Posted by - 26 August 2015 - KONSER, ÖNERİ

KATI OLAN HER ŞEY’DE Akustik Sesler – Can Güngör & Nilipek. @ İstanbul Modern // 27 Ağustos Perşembe
YAP İstanbul Modern kapsamında PATTU tarafından tasarlanan KATI OLAN HER ŞEY’de gerçekleşen akustik performanslar serisi Can Güngör ve Nilipek.’in sahnesi ile son buluyor. Katılım ücretsiz kaçırmayın.

Kalben @ Dorock XL // 28 Ağustos Perşembe
Kadıköy’ün artık ihtişamlı bir konser salonu var. mor ve ötesi, Mabel Matiz ve İlhan Erşahin’i ağırlayan Dorock XL sahnesi bu perşembe Kalben’i ağırlamaya hazırlanıyor.

DJ Dusty (Jazz & Milk) @ Kosmos // 28 Ağustos Cuma
Münih menşeli plak şirketi Jazz & Milk 10. yılı şerefine çıktığı dünya turnesi kapsamında Türkiye’ye de uğrayacak. Jazz & Milk’in kurucusu Dusty soulful groove’unu bavuluna yükleyip geliyor.

HVOB @ Kloster // 28 Ağustos Cuma
Son iki senedir elektronik müzik camiasının ilgiyle takip ettiği Viyanalı ikili HVOB, CUE’nun sunumuyla Kloster’da kabine girecek.

Adamlar & Cihan Mürtezaoğlu @ KadıköySahne // 29 Ağustos Cumartesi
İstanbul alternatif müzik sahnesinin emekçilerinden Cihan Mürtezaoğlu ve Halimden Konan Anlar’ın devam projesi Adamlar cumartesi gecesi aynı sahneyi paylaşacak.

II. Sulukule Hip Hop Festivali @ Sulukule Çınar Meydanı // 29 Ağustos Cumartesi
2010 yılında kurulan Sulukule Çocuk Sanat Atölyesi ne yazık ki veda ediyor. Dünyanın en prestijli çağdaş sanat müzesi MoMA’da şarkıları yankılanan hip hop topluluğu Tahribad-ı İsyan’ı bünyesinden çıkartan atölyenin vedası için Sulukule’de bir hip hop festivali düzenlenecek.

BirGün’lük Festival @ Life Park // 29 Ağustos Cumartesi
Duman, Mabel Matiz, Kardeş Türküler, Bülent Ortaçgil, Hüsnü Arkan, Pilli Bebek, Özge Fışkın, Peyk ve Hakan Vreskala’nın yer aldığı geniş kadrosuyla BirGün’lük Festival bu yıl ikinci kez düzenleniyor.

%100 Metal Fest: Headbangers’ Weekend @ Küçükçiftlik Park // 29 – 31 Ağustos
Kreator, Rotting Christ, Arch Enemy gibi ustaların yanı sıra Türkiye’den Kes, Murder King ve Soul Sacrifice da Headbangers’ Weekend’in bu yılki konukları arasında. Sert müzik severleri harika bir hafta sonu bekliyor.

No comments

Leave a reply