Bu hafta ne yapsak? // 9 Öneri

0 Posted by - 09 September 2015 - KONSER, ÖNERİ

Barıştık Mı @ Mask Live // 9 Eylül Çarşamba
Barış Demirel elinde saksafonu arkasında Efe Demiral, Mete Turan, Tolga Tohumcu ve Metin Kahyaoğlu’ndan kurulu kadrosuyla Mask sahnesinde.

Ceylan Ertem @ Jolly Joker İstanbul // 9 Eylül Çarşamba
Ceylan Ertem hem son albümünden hem de geçmiş albümlerden bir programla Jolly Joker’de. Gitarda Cenk Erdoğan ve davulda Ekin Cengizkan’ın bulunduğu kemik kadrosuyla sahnede olacak.

Soft Moon @ Salon İKSV // 10 Eylül Perşembe
Salon sezon açılışını Soft Moon ile yapıyor. Prodüktör ve müzisyen Luis Vasquez’in solo projesi Soft Moon’un öncesinde ise She Past Away sahnede olacak, kaçmaz.

Skrillex @ Küçükçiftlik Park // 11 Eylül Cuma
Dubstep’in Messi’si Skrillex, iptal olan İstanbul konserini bu hafta sonu Küçükçiftlik Park’ta telafi edecek.

Red Light Radio Meets Turkish Jams @ Cezayir // 12 Eylül Cumartesi
Online radyoculuğa stüdyodan görüntülü canlı yayın ile yeni bir boyut kazandıran Amsterdamlı girişim Red light Radio, Türkiye’den bir canlı yayın yapmak üzere İstanbul geliyor. Radyonun kurucuları Bant Mag.’in organizasyonuyla Galata’da Cezayir’de olacak. İkiliye Can Güngör, Gaye Su Akyol, Ağaçkakan gibi İstanbul sahnesinden isimler eşlik edecek.

Ahmet Ali Arslan @ BKM Mutfak Sahne // 12 Eylül Cumartesi
Ahmet Ali Arslan yanına perdesiz ve akustik gitarlarda Ozan Sarohan ile vurmalılarda Rana Uludağ’ı alıp BKM Mutfak Sahne’de çalacak.

Angel Olsen @ Salon İKSV // 12 Eylül Cumartesi
Bonnie Prince Billy’nin vokalistliğini yaparak başladığı profesyonel müzik kariyerinde iki stüdyo albümü geride bırakan ve hatrı sayılır bir dinleyici kitlesi edinen Angel Olsen, ilk İstanbul ziyaretinde Salon’un konuğu olacak.

Pentagram @ Dorock XL // 12 Eylül Cumartesi
Kadıköy’ün yeni konser mekanı Dorock XL, memleketin en köklü metal topluluğu Pentagram’ı konuk etmeye hazırlanıyor.

Brooklyn Funk Essentials & Hüsnü Şenlendirici @ Babylon Bomonti // 12 Eylül Cumartesi
Babylon’un Bomonti’deki yeni mekan bu hafta açılıyor. İlk konuklarından biri de Doublemoon etiketiyle Laço Tayfa ile albüm kaydetmiş olan funk topluluğu Brooklyn Funk Essentials ve klarnetiyle Hüsnü Şenlendirici olacak.

No comments

Leave a reply