Bu hafta sonu dansınız Salon’dan garantili

0 Posted by - 20 February 2013 - KONSER

First Sensations City Beats, bu hafta sonu Salon’da başlıyor. Organizasyon kapsamında ilk gece Delphic, ikinci gece ise Noisettes sahne alacak.

Salon bu hafta sonu gerçekleşecek First Sensations City Beats ile hafta sonu eğlencenizi garanti altına alacak. İki güne yayılan organizasyonda cuma gecesi sahne alacak olan Delphic, geçtiğimiz ocak ayında yayınladıkları albümleri “Collections” ve 2010 yılında çıkan debut albümlerinden parçalarla, electronic-indie sularında gezinip bol hareketli bir gece yaşatacak. Gecenin kapanışı ise ufak ufak efsaneleşme yolunda ilerleyen Club Bangkok DJ’leri kurtlarınızı dökmenize bittabi yardımcı olacaklar.

Cumartesi gecesi ise Guardian tarafından en iyi canlı performans grubu ûnvanıyla onurlandırılan Noisettes’in yer yer soul’a kayan garajdan çıkma indie-rock sound’uyla yerinizde durmamanız için elinden geleni ardına koymayacak. Noisettes özellikle kaçırılmaması gereken bir performans. Bu gecenin kapanışında ise U2, Gossip gibi isimleri remixlemiş, ‘hem Fransız hem de House’çuysa kesin koparır abi’ tahminlerimizi boşa çıkarmayacak bir isim olan Fred Falke, kabin amiri olarak kulaklarını takacak.

Ayrıntılar, bilet vs. şurada.

No comments

Leave a reply