JAPON YENİ MÜZİK FESTİVALİ’NE YOSHIDA TATSUYA ONAYLI LİSTE İLE HAZIRLANIN

0 Posted by - 23 October 2014 - KONSER, LİSTE

26 Ekim Pazar günü Karga’nın canlı sahnesinde Kod Müzik organizasyonuyla tek güne sığışmış harika bir festival var. Adı Japon Yeni Müzik Festivali. Festivalde, 90’ların efsanevi psychedelic Japon oluşumu Acid Mother Temple’ı oluşturan üç isim, farklı kolaborasyonlarla oluşturdukları projeler ve solo çalışmaları ile sahnede olacaklar. Bu üç ismin arasında en dikkat çekici olanı tabii ki 1985’te Ruins’i kuran ve progressive rock adına inanılmaz deneylere imza atan Yoshida Tatsuya. Grupta davul çalan ve Ruins tarihinde 4 ayrı basçıyla çalışmış olan Yoshida Tatsuya, Ruins’i artık Ruins Alone ismiyle solo projesi olarak sürdürüyor.

Acid Mother Temple, Ruins Alone performansları ve Acid Mother Temple üyeleri Kawabata Makoto ile Tsuyama Atsushi’nin solo sahnelerine tanıklık edeceğimiz festivalde, aynı zamanda yeni nesil Japon müziğine damga vurmuş bu üç ismin bir arada gerçekleştirdikleri farklı projeleri de izleyebileceğiz. Harika bir festival olacağı aşikar, salonun 130 kişiyle sınırlı olduğunu unutmayın ve şimdiden yerinizi ayırtın. Konserler 20:00’de başlayacak ve giriş ücreti 20 tl.

Hemen aşağıdan dinleyebileceğiniz liste, her projeden bir şarkı içeriyor ve Ruins kurucusu Yoshida Tatsuya onayından geçmiş.Konsere hazırlık için bire bir.

TSUYAMA ATSUSHI solo

KAWABATA MAKOTO solo

RUINS ALONE (Yoshida Tatsuya solo)

ZUBI ZUVA X (Yoshida/Tsuyama/Kawabata)

AKATEN (Tsuyama/Yoshida)

ZOFFY (Tsuyama/Kawabata)

PSYCHE BUGYO (Tsuyama/Yoshida/Kawabata)

ACID MOTHERS TEMPLE SWR (Kawabata/Tsuyama/Yoshida)

No comments

Leave a reply