KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA GÜZEL BİR GÜN

0 Posted by - 29 May 2015 - KONSER

Souq Karaköy, minimüzikhol ve Nublu’nun organizasyonuyla düzenlenecek olan Güzel Bir Gün 30 Mayıs Cumartesi (yarın) Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek. Şenlik/panayır havasında geçmesi planlanan Güzel Bir Gün’de Büyük Ev Ablukada, Gaye Su Akyol, İlhan Erşahin Ayyuka, Kalabrese & Rumpelorchester ve Guillaume & the Coutu Dumonts performans sergileyecek.

Festivale hazırlık için Kaan Düzarat’ın hazırladığı aşağıdaki seti dinleyebilirsiniz.

Güzel Bir Gün’ün tanıtım metninden:

Nitelikli Yeme-İçme Standları
Güzel Bir Gün’ün yeme-içme seçkisi de alışılagelmiş festivallerden farklı… Özenle seçilmiş, nitelikli yiyecek standları arasında Datlı Maya, Nublu Kitchen, John Harkrider’ın özel Teksas barbeküsü, Chris’in Korean Fusion Tacos & Flaming Wing’leri, Upper Crust pizzalar, Petra Coffee kahveleri ve Juice LA var.

Gün Boyu Workshoplar, Oyunlar
Güzel Bir Gün, ögle saatlerinde Löle’den yoga seansı ile başlayacak. Yogayı takiben gün boyu workshoplar devam edecek. Mixology, Papier Atelier’den kağıt figure atölyesi, Müz ve Vesaire’den çiçek işleri, Bi Nevi’den raw food uygulamaları, Bimamma’dan hayvan evi yapımı ve Analog Kültür’den vinyl digging, atölyelerden yalnızca birkaçı… Atölyeler devam ederken bir yandan oyunlar oynanıyor olacak. Alışveriş alanında ise Bimamma, eski afiş ve reklamlarıyla Aret, That Magazine ve Tattly bulunuyor.

Hayvan Dostu Festival
Güzel Bir Gün’ün konukları arasında Change.org, hayvan sahiplendirme kolektifi Tanış Onunla ve çöp geri dönüştürme ekibi Çukurcumalı Closet Circuit de bulunacak. İçeriğiyle de pet friendly olan Güzel Bir Gün’e herkes hayvanlarıyla beraber bekleniyor.

No comments

Leave a reply