RESMEN AÇIKLANDI: ARCTIC MONKEYS VE HURTS ROCK’N COKE’TA

1 Posted by - 10 July 2013 - KONSER

6-7 ve 8 Eylül tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’ndan gerçekleşecek olan Rock’n Coke Arctic Monkeys ve Hurts’ün sahne alacağı haberini resmen açıkladı. Arctic Monkeys de Hurts de uzun bir süredir kulaktan kulağa dolaşan isimlerdi ve iki grup da Türkiye’ye ilk kez geliyorlar.

İstanbul bir açık hava festivaline dönecekken bir gaz festivaline dönüştü. Olsun varsın biz böyle de iyiyiz. Zaten Rock’n Coke, bir bir güzel isimler açıklayacak gibi. Arctic Monkeys ve Hurts’ün yanı sıra Paloma Violets, Maximo Park, Little Boots, Rubik ve Everything Everything gibi isimler de var. Memleket sahnesinden Can Bonomo, Duman, Manga ve Aylin Aslım şu an için kesinleşen isimler. Festivalin sanatçı programını Sziget festivalini yapan ekibin gerçekleştiriyor olması Rock’n Coke’tan istediğimizi alacağımızın garantisi gibi. Üstelik festival bu yıl 10. yaşını kutluyor ve ilk kez 24 saat kesintisiz müziğin olduğu bir çadırı/sahnesi de olacak.

Bilet fiyatları 50 tl ile 230 tl arasında değişiyor ve her zaman olduğu gibi öğrencilere avantajlı biletler mevcut.

1 Comment

  • foz 14 July 2013 - 14:46 Reply

    One Love’da izleyemediğimiz Blur’un gelme ihtimali nedir diye merak içindeyim. Sziget kadrosunda da varlar hem. 8 Eylül’e çok yakışırlar ,)

  • Leave a reply