Röyksopp ve The Klaxons Efes Pilsen One Love’a geliyor!

0 Posted by - 19 March 2009 - KONSERHafif Müzik haber merkezine gelen son ve kesin bilgilere göre
Efes Pilsen One Love bu yıl 20-21 Haziran tarihlerinde yine santralistanbul’da yapılacak. 20 Haziran akşamı The Klaxons, 21 Haziran gecesi ise Röyksopp ilk kez Türkiye’de sahnede olacak. Programın tamamı için çalışmalar hala devam ediyor.
Röyksopp’un Junior adını taşıyan yeni albümü 23 Mart’ta piyasaya çıkıyor. Grubu Türkiye’de pek çok farklı organizatör yıllardır getirmeye çalışıyor ancak bir türlü anlaşma sağlanamıyordu. One Love Festival’ı düzenleyen Pozitif’in, grubun ilk albümü Melody A.M.’den (2001) bu yana ekibi Türkiye’ye getirmek için çalıştığını biliyoruz. Sonunda bu yıl anlaşmalarını muhabbetle karşıladık.
http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=3281558&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=1&show_portrait=0&color=ffffff&fullscreen=1
Happy Up Here from Röyksopp on Vimeo.

Röyksopp tüm dünyada popüler müzik alanında en devrimci, en yenilikçi ve en orijinal isimlerden biri. Albümleri zaman içinde eskimiyor, “zamansız” müzikleri aksine yıllar içinde daha da güzelleşiyor. Bu konseri mutlaka listenize alın ve ne yapıp edip gitmeye bakın. Muhtemelen bu yaz Türkiye’de görebileceğiniz en iyi bir iki şeyden biri olacak.

No comments

Leave a reply