12. RADYO BOĞAZİÇİ MÜZİK ÖDÜLLERİ’NDE ADAYLAR AÇIKLANDI

0 Posted by - 09 April 2015 - O OLDU BU OLDU

Radyo Boğaziçi’nin geleneksel olarak düzenlediği Radyo Boğaziçi Ödül Töreni, bu yıl 12. kez düzenlenecek. Ödüller, 7 Mayıs Perşembe günü düzenlenecek törende sahiplerini bulacak. Geçtiğimiz yıl da olduğu gibi, Hafif Müzik, En İyi Müzik Blogu/Sitesi dalında adaylar arasında. Oyalamaya şu adresten katılabilirsiniz. Mobil cihazlardan bağlantı için ise bu linki kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk üniversite radyosu olan Radyo Boğaziçi, her sene Nisan ayının sonunda düzenlediği yarışmayla çeşitli kategorilerde yılın müzik ödüllerini dağıtıyor. Örneğin bu yıl, En İyi Kadın Pop Müzik Sanatçısı dalında Ayşe Hatun Önal, Bengü, Göksel, Sertab Erener, Gülşen, Hadise ve Hande Yener, aday olarak belirtilen isimler. Adamlar, Çağıl Kaya, Esin İris, Edis, Gaye Su Akyol, Fikri Karayel ve Elif Kaya ise, En İyi Çıkış ödülü için yarışacak adaylar.

Hafif Müzik’in de adaylardan biri olduğu En İyi Müzik Blogu/Sitesi kategorisinde ise, Bir Baba Indie, Dikkat Müzik, Kıyı Müzik, Manyetik Bant, Nordik Simit ve Rave Mag yarışıyor.

Ödül töreni 7 Mayıs günü Boğaziçi Üniversitesi BÜMED Üst Bahçe‘de gerçekleşecek.

radyobogazici

No comments

Leave a reply