2012 model Madonna gözlemleri…

0 Posted by - 15 February 2012 - O OLDU BU OLDU

Hem yeni single’ı “Give Me All Your Luvin’”ın klibiyle hem de Super Bowl finalindeki devre arası şovuyla gündemde Madonna. Ve elbette 7 Haziran’da İstanbul’a gelecek olması da buradaki heyecanı katladı. Madonna dendi mi hâlâ akan sular duruyor.

* “Her hipster ve dönemin gözdesi olan her insan muhakkak o ara çekilen bir Madonna klibinde figüran olacaktır” lafını göğsümüzü gere gere söyleyebiliriz. LMFAO ve Cee Lo Green devre arası şovunda ve Nicki Minaj ve M.I.A. yeni klipte Madonna’nın 2012 model figüranları. Demek ki şu ara Amerika’da en çok bunlar moda, sağlamasını yapmış olduk.
* Madonna yaşlanmış. Genç kıyafetler içinde yavaş hareketler yapan ileri yaşlı bir yetişkin olmuş kendisi. Eğilmekte, kalkmakta, bacaklarını hareket ettirmekte zorlandığı açık. Devre arası şovunu izleyin anlarsınız. Yıllar boyu müziğinin yanında, belki de ondan daha fazla, “ilerleyen yaşında genç ve atletik olmayı başaran kadın” olarak kariyer yaptıysanız sizi buradan eleştirmesi de doğaldır insanların. O bakımdan yani…
* Madonna’nın sesi hâlâ şahane. En ufak bir kalınlaşma ya da çatallaşma yok. Ayrıca yeni şarkı da tam Madonnaseverlerin hoşuna gidecek türden. Basit sözler, tema aşk, akıcı bir melodi ve dönemin moda altyapıları. 2012’nin en fazla iş yapacak turnesine hazır olun.

1 Comment

  • bd 15 February 2012 - 19:02 Reply

    Ben yeni şarkıyı çok beğenmedim. Daha güzel şarkıları oldu Madonna’nın, bu onun için ortalamanın altında.

    Yeni albümün hem ismi mükemmel, hem de deluxe ve standart kapakları. Yani Madonna’nın en iyi işlerinden biri kapak ve isim. Bu yüzden albüme karşı umutluyum.

    Superbowl performansında Madonna’da bir sorun vardı, hatta ayağı kaydı bir yerde. Sanırım provlarda bahsettiği sakatlanmadan dolayı biraz yavaşdı.

  • Leave a reply