İtiraf ediyorum…

0 Posted by - 21 February 2013 - O OLDU BU OLDU

tarihi
* Logosunun altında “Since 1864” ya da benzer tarihler olan tarihi iddiasındaki işletme ve mekanlar herhangi bir kuruluş tarafından tarihsel açıdan denetleniyor mu merak ediyorum (Böyle de dertlerim var.) Bir de bu tarihi mekanlardan biri de pastane gibi beyaz duvarları, floresanları, pimapenleriyle yepyeni bir binada olmasın,en azından bunların orijinal şubeleri korunmuş olsun istiyorum. Orijinallik sadece tarihle olmamalı.

* Trafiğin yayalara son eziyeti motorlu kuryeler ve sucular olabilir. Üzerimize araba süren, birinin karşıdan karşıya geçtiğini görünce yol vermek şöyle dursun gaza basan ruh hastası şoförlerden sonra bir de motorlar çıktı. Kardeşim kaldırımda yürüyen birinin üzerine çıkınca en azından bir özür dileyin, anormal bir şey yaptığınızın farkında olun bari.

* Kamu spotları o kadar itici ki neredeyse kamuya zararlılar. İnsanın inadına salatasını yıkamadan yiyesi geliyor, ne yesem diye çırpınan ve salatam iyi yıkanmış mı diye endişelere gark olan Sinem’i görünce. Acaba baba yönetmenlerimiz mi çekse kamu spotlarını? (Reklamcılar değil ama.)

No comments

Leave a reply