Adele müziğe ara mı veriyor?

0 Posted by - 16 February 2012 - O OLDU BU OLDU

Vogue‘a böyle bir ihtimalin varlığını çıtlatmış Adele.

Simon Konecki ile olan ilişkisine zaman ayırmak için müziğe dört ya da beş yıl kadar ara vermek istediğini, bugüne kadar dur durak bilmeden çalıştığını, bu temponun ilişkilerini de etkilediğini, ama bu defa böyle bir şeye izin vermek istemediğini söylemiş Adele. Hatta ara vermenin “mutlu” bir albümle dinleyicilerinin karşısına çıkmasını sağlayabileceğinden de bahsetmiş. The Independent’ın mevzubahis cümlelerin sarf edildiği röportaja dair haberi bakın şurada.

Tabii, Adele’in albüm satışlarıyla son iki yıldır müzik endüstrisini sırtında taşıyan şarkıcılardan biri olduğunu düşünürsek böyle bir mola isteğine sanatçının bağlı bulunduğu plak şirketleri ne kadar sıcak bakar, buna ne kadar müsade ederler bilemiyoruz.

2 Comments

  • Meriç Egemen 16 February 2012 - 09:59 Reply

    Kendi web sitesi http://www.adele.tv de dün yazdığı blogta brit ödüllerinden sonra stüdyoya giriyorum diyor,altın yumurtlayan tavuğa ara verilmesine bu endüstri izin vermez. 21 gibi bir albümden sonra sanırım karşımıza çok daha pozitif bir albüm çıkacaktır.Merakla bekliyorum…

  • Ece 18 February 2012 - 12:53 Reply

    Sahneleri bırakıyorum evimin kadını olacağım diyor assolist hanım. Fahrettin As.. ay pardon yani Columbia yetkilileri tabii ki izin vermez buna!

  • Leave a reply