ALICE COOPER VE JOHNNY DEPP GRUP KURDU: “THE HOLLYWOOD VAMPIRES”

2 Posted by - 15 February 2015 - O OLDU BU OLDU

Alice Cooper’ın 70’li yıllardaki grup denemesi “The Hollywood Vampires” tekrar canlanıyor. Ama bu defa ekipte Bernie Taupin, Harry Nilsson, Micky Dolenz, John Lennon, Ringo Starr, Keith Moon yerine Johnny Depp ve Joe Perry var.

Ekip bir araya gelip sadece özel günlerde falan da çalmayacak; Şimdiden Rock In Rio Festivalinde Line-Up’a girmeyi başardılar bile. Eylül ayında gerçekleşecek festivalde System of a Down, Queens of the Stone Age ve Faith No More ile birlikte sahne alacak olan The Hollywood Vampires ekibi daha önce de farklı etkinliklerde birlikte sahnede buluşmuşlardı. Haberi Alice Cooper dün Instagram hesabından takipçilerine duyurdu.

alice cooper _instagram

Rolling Stone dergisine daha önce bir açıklama yapan Alice Cooper, Johnny Depp ile defalarca bir araya geldiklerini ve beraber çaldıklarını hatırlatarak, Depp’in müzik anlayışını öven ve bunun asla bir ego meselesi olmadığını belirten sözler söylemişti.

Grubun, sahne performanslarının ötesinde bir de albüm hazırlığına başladığı hakkında da söylentiler var hatta Rock In Rio Festivali’nin resmi internet sitesinde albüm hazırlıklarının başladığı da haber yapıldı.

Cooper ve Depp birçok defa birlikte sahne almışlardı. İşte onlardan bir tanesi, Alice Cooper’ın Kasım 2012 tarihli Los Angeles konseri:

1 Comment

  • JOHNNY DEPP, ALICE COOPER VE JOE PERRY’NİN GRUBU “HOLLYWOOD VAMPIRES”TAN ALBÜM HABERİ VAR | Hafif Müzik 06 August 2015 - 12:26 Reply

    […] ekibi ilk defa Ocak ayında Instagram üzerinden duyuran Alice Cooper’ın 70’li yıllardaki grup denemesi “Hollywood Vampires”ın […]

  • Leave a reply