Amy Winehouse konseri iptal!

0 Posted by - 19 June 2011 - O OLDU BU OLDU

Bu hafta iki gün arayla gerçekleşecek İstanbul ve Atina konserlerini iptal etmiş Amy Winehouse. Bakın İstanbul konseriyle ilgili Biletix’te yer alan iptal duyurusu şöyle:

AMY WINEHOUSE İSTANBUL KONSERİ İPTAL DUYURUSU

Amy Winehouse, dün geceki Belgrad konseri sonrasında aynı gece özel uçakla İstanbul’a gelmiştir. Fakat sanatçı sağlık sorunları sebebiyle 20 Haziran’da Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşmesi planlanan İstanbul konserini ve 22 Haziran’daki Atina konserlerini iptal etmiştir. Pozitif Müzik olarak kontrolümüz dışında gelişen bu durumlar karşısında büyük üzüntü içinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Konser biletlerinin iadesiyle ilgili tüm detaylar önümüzdeki günlerde www.biletix.com ve www.pozitif.info kanalları üzerinden kamuoyuna duyurulacaktır.

AmyWinehouse’un resmi basın açıklamasını aşağıda bulabilirsiniz.

“AmyWinehouse, bu hafta İstanbul ve Atina’da gerçekleştireceği konserlerini iptal etmiştir. Sanatçı, bu konserleri gerçekleştirmeyi çok istemesine rağmen, sanatçı yönetimi ve menajeriyle beraber verdiği karar neticesinde, şu anda gösterebileceği performansın en iyisi olmadığına ve bu süreç içinde dinlenmesi gerektiğine kanaat getirerek İstanbul’danevine dönme kararı almıştır.

No comments

Leave a reply