André 3000: “Outkast albümü çok zor…”

0 Posted by - 02 August 2017 - O OLDU BU OLDU

Son yıllarda bazen film projeleri, bazen de stüdyoda destek olduğu sanatçılarla ismini duyuran 42 yaşındaki müzik adamı hayranlarını üzecek açıklamalar yaptı ve Outkast için çok hevesli olmadığını söyledi.

California merkezli bir dergiye konuşan André 3000, en son 2006’da Outkast adı altında albüm yaptıkları Big Boi ile bir araya gelip gelmeyecekleri konusuna net cevaplar verdi ve o defterin onun açısından kapandığını ima etti.

“Ben 25 yaşındayken kendime, asla 30 yaşında bir rapçi olmayacağım diye söz vermiştim. Şu anda 42 yaşındayım ve ne o ilhamım, ne de o enerjim var.” diyerek hala sahnede olan yaşıtı rapçilere de laf dokunduran Amerikalı sanatçı, “Son 10 yıldır ne yapıyorsam yine onu yapmaya devam edeceğim ve kendime 50 yaşında da yapabileceğim bir meşgale bulacağım” sözleriyle de düşündüklerini dile getirdi.

Big Boi ile aralarında bir sorun olmadığını ve gelecekte neler olacağını bilmediğini de sözlerine ekleyen André 3000, “Evet, para her zaman masada olacak ve belki bir gün sırf bunun için birşeyler yapılabilir. Fakat şu anda buna ihtiyacım yok.” diyerek yoluna tek başına devam etmeyi tercih ettiğini vurguladı.

En sonuncusu 2006’de piyasaya sürülen Idlewild olan toplam altı albüm kaydeden Outcast, 2007’de Big Boi’un yola tek başına devam etmek istemesiyle dağılmış ve 2014’teki Coachella Festivali için bir araya gelen ikili uzun süreden sora ilk defa sahneye çıkmıştı.

No comments

Leave a reply