APHEX TWIN’İN YENİ ALBÜMÜNÜ DİNLEMEK İSTER MİSİNİZ?

0 Posted by - 22 September 2014 - ALBÜM, O OLDU BU OLDU

13 Yıl aradan sonra ilk albümünü çıkartan Richard D. James yani, Aphex Twin’in uzun süredir beklenen çalışması “Syro” 23 Eylül’de (Yarın) yayınlanacak. FADER dergisine verdiği röportajda albüm için 6 yıldır çalıştığını söyleyen James, kayıtların büyük kısmını da Glasgow’da, evinin yakınlarındaki bir stüdyoda yapmış.

Albüm duyurusunun ve tanıtım sürecinin oldukça maceralı geçtiği “Syro” ilk defa dinleyicilerle paylaşıldı. 13 Yıl aradan donra ilk albümünü çıkartan Richard D. James yan, Aphex Twin uzun süredir beklenen çalışması “Syro” 23 Eylül’de (Yarın) yayınlanacak. FADER dergisine verdiği röportajda albüm için 6 yıldır çalıştığını söyleyen James, kayıtların büyük kısmını da Glasgow’da, evinin yakınlarındaki bir stüdyoda yapmış. Albüm duyurusunun ve tanıtım sürecinin oldukça maceralı geçtiği “Syro” ilk defa dinleyicilerle paylaşıldı.

İşte albüme göz atabileceğiniz adres: Bleep.com

Spotify aracılığıyla dinlemek için şöyle:

2 Comments

  • APHEX TWIN’DEN YENİ EP GELİYOR | Hafif Müzik 10 January 2015 - 08:16 Reply

    […] üç yıl bekledikten sonra geçtiğimiz Eylül ayında SYRO ile geri dönen Aphex Twin bu defa da yeni bir EP müjdesi […]

  • APHEX TWIN’DEN YENİ DEMOLAR GELDİ | Hafif Müzik 04 May 2015 - 09:19 Reply

    […] yıl Eylül ayında stüdyo çalışmalarına verdiği 13 yıllık araya son veren ve Syro ile geri dönen Richard D James (Aphex Twin) boş bıraktığı yılların acısını çıkartmaya […]

  • Leave a reply