Asmalımescit-Amazon hattı…

0 Posted by - 08 February 2011 - O OLDU BU OLDU
otto

Nevzat Atasoy, Küçük Otto'nun önünde.

Asmalımescit’in en hip mekanlarından Otto’nun sahipleri geçenlerde Küçük Otto’da bir parti düzenledi. Bu aslında mekanın sahipleri Nevzat Atasoy ve Erol Türkoğlu’nun gezici projesi Otto Mobil’in başlama vuruşuydu. Bir hafta sonra macera başlıyor, Otto Mobil ismindeki karavan Sao Paulo’dan Amazon’un derinliklerine doğru üç ay sürecek yolculuğuna çıkıyor. Şaka değil gerçek. Kasabalara, köylere uğrayacak ve gittikleri her yerde o muhitin sakinlerine müzik çalacaklar. İşin içinde yemek de var. Otto’cular icabında Amazon’un yerlilerine zeytinyağlı dolma yapıp onların yemeklerinden de tadacaklarmış. Baba Zula ekibi ve pek çok projeden tanıdığımız bas gitarist Alp Ersönmez de katılacak bir noktada bu maceraya…
İlerleyen aylarda başka müzisyenler ve solistler de bu kadroya katılırsa şaşmam. Bakalım Asmalımescit-Amazon hattında neler olacak.

2 Comments

  • Erdem 08 February 2011 - 13:37 Reply

    Adamlar cebi doldurmuş tatile de kılıf bulmuşlar kaşıya kaşıya gezecekler…özendim vallaha

  • Umut 09 February 2011 - 18:14 Reply

    Amazon yerlilerine dolma yapacaklarına buradaki yerlilere yapsalardı keşke..hem sosyal sorumluluk hem reklam birarada. Niyetim Serdar Ortaç milliyetçiliği filan değil ama Amazonlar da çok ilgisiz kalmış..tabi amaç tatilse o ayrı.

  • Leave a reply