Audioslave için yeşil ışık geldi

3 Posted by - 28 July 2016 - O OLDU BU OLDU

2001 ve 2007 yılları arasında daha çok bir -süper grup- olarak anılan fakat birçok kişi tarafından da Soundgarden sonrası Chris Cornell’in yeni uğraşı olarak bilinen Audioslave yeniden bir araya gelebilir.

Alternative Nation‘ın sorularını yanıtlayan grubun davulcusu Brad Wilk, 2007’den bu yana herkesin kendi işleriyle meşgul olduğunu söyleyerek Prophets of Rage ve Rage Against the Machine‘deki işlerden bahsettikten sonra sözü Audioslave’e getirdi ve bütün ekibin Chris Cornell’le yeniden çalışmaya hazır olduğunu duyurdu. Kapılarının Cornell’e her zaman açık olduğunu vurgulayan Wilk, olası bir Audioslave birleşmesinin her zaman masada olduğunu da ifade etti.

Chris Cornell, Tom Morello, Tim Commerford ve Brad Wilk’ten oluşan grup için ortada henüz konuşulmuş bir birleşme olup olmadığı bilinmiyor fakat top şu anda Cornell’de.

Grup dağıldıktan sonra vaktini daha çok, geçici ortak işler ve solo kariyeri ile dolduran 52 yaşındak Chris Cornell, geçen yıl Eylül ayında Higher Truth adlı yeni bir albüm yayımlamıştı.

No comments

Leave a reply