Avicii son gösterisiyle veda etti

3 Posted by - 29 August 2016 - O OLDU BU OLDU

Yaklaşık beş yıldır dünyanın en iyi DJ’leri arasında gösterilen İsveçli müzik prodüktörü Avicii, geçtiğimiz Mart ayında açıkladığı gibi İbiza’daki son gösterisiyle birlikte sahne hayatına noktayı koydu.

26 yaşındaki Tim Bergling, geçen yıl birçok canlı gösterisini sağlık sorunları nedeniyle iptal etmiş ve resmi internet sitesinden yayınladığı uzun bir mektupla, bu yıl için programlanmış konserler çıkacağını fakat 2016 bittiğinde müzik kariyerine süresiz olarak ara vereceğini belirtti.

Altı ay önce yayınladığı mektubunda, bir gün belki geri dönebileceğini ama bunun yakın zamanda olmayacağını da vurgulayan Bergling hazırladığı metinde hayatını kökten değiştirmeye karar verdiğini ifade etmişti.

İşte mektuptan kısa bir parça ve son gösteriden küçük parçalar:

“Sanatla büyüdüğüm bu hayatta artık bir yetişkin oldum. Yapmak istediğim birçok farklı şeyler var ve fark ettim ki, bunları yapmak için çok az zamanım var.

İki hafta önce arkadaşlarımla arabaya atladık ve bir ABD turu yaptık. Hayatın farklı alanları hakkında düşünme şansımız oldu ve bu sırada yaşantımda ciddi değişiklikler yapmam gerektiğine karar verdim.”

No comments

Leave a reply