Beck: “Albümde sona gelindi”

0 Posted by - 13 August 2017 - O OLDU BU OLDU

Yeni albüm için uzun süredir stüdyoda çalışmalar yürüten Amerikalı sanatçı, Ekim ayında gelecek dediği “Colors” için üç yıl süren hazırlık dönemini tamamladı.

İlkbahar aylarında yayına verdiği iki yeni şarkı Dreams ve Wow ile 13 numaralı albümün gelişini resmi olarak duyuran Beck, önceki gün Rolling Stone‘a konuştu ve yeni albüm için son dönemece yaklaştıklarını doğruladı.

Son yılların en çok talep gören prodüktörü Greg Kurstin ile Colors için yeniden bir araya gelen 47 yaşındaki müzisyen, en son 2002’deki Sea Change turnesi için beraber çalıştıkları eski dostunun yoğun programı nedeniyle işlerin biraz yavaşladığını fakat Ekim ayında herşeyin hazır olacağını da röportajında ifade ediyor.

Önceki albümlerinden çok daha farklı bir tarz ile dinleyicilerin karşısına çıkacağını yaz başındaki bir başka röportajında da tekrarlayan Beck’e göre, şarkılar bu defa ne retro ne de modern formda olacak. “İki üç işi bir arada gören şarkılar” şeklinde tanımlanan bestelerden biri olan Wow, Haziran başında dinlemeye açılmıştı. (Yukarıda)

No comments

Leave a reply