BEKLENEN HABER GELDİ: YENİ NINE INCH NAILS ALBÜMÜ HAZIR

0 Posted by - 29 May 2013 - O OLDU BU OLDU

Trent Reznor, hanımı Mariqueen Maanding ve uzun soluklu çalışma arkadaşı Atticus Ross ile yürüttüğü projesi How To Destroy Angels_’ın debut albümünün ardından sonunda müjdeyi verdi. Nine Inch Nails’ın yeni albümünün kayıtları hazır. Albüm çok yüksek ihtimalle yıl bitmeden kulaklarımıza ulaşmış olur.

Yeni Nine Inch Nails albümünde Trent Reznor’a King Crimson efsanesi Adrian Belew ve Telefon Tel Aviv’den Josh Eustis gibi isimler eşilk edecek. Reznor albümü hazırlarken Atticus Ross ve Alan Moulder gibi çalışma arkadaşlarını da bir an olsun yanında ayırmamış. Kayıtlar bir arada gerçekleştirilmiş. How to Destroy Angels_ ve Reznor’ın NIN uykuda iken hayata geçirdiği yan projeler, onun yaratıcı yanını biraz daha körüklemiş. Reznor’ın söylediği üzere, bu süreçte sahip olduğu tüm kazanımı yeni Nine Inch Nails albümüne aktarmış.

Albümün, Trent Reznor’ın How To Destroy Angels_ için de el sıkıştığı Columbia Records’tan çıkacağını da belirtelim. Yani Daft Punk’a son bir aydır tarihin en kapsamlı reklam çalışmasını yapan şirket. Bir benzerini NIN için yapacaklar şüphesiz. Bekleyip göreceğiz.

No comments

Leave a reply