Beyonce New Orleans’ta kilise satın aldı

2 Posted by - 21 May 2018 - O OLDU BU OLDU

Bir süredir kendini aile işlerine veren ve müziği ikinci plana iten Amerikalı şarkıcı bu aralar dini meselelere de konu olmaya başladı.

Geçen ay, eşi Jay Z’nin sahibi olduğu stream müzik platformu TIDAL’da hem Jay Z’ye hem de kendisine ait şarkıların kural dışı olarak daha çok dinlenmiş gibi gösterilmesi suçlamasına maruz kalan 36 yaşındaki müzisyen, bu defa kendisi adına satın aldığı bir kilise binası ile gündemde.

TMZ kaynaklı habere göre Beyonce, New Orleans’ta artık cemaati kalmamış yüz yaşını aşkın bir taş kilise satın aldı ve bu iş için 850.000 dolar ödedi. Binanın ne için kullanılacağı ile ilgili henüz bir bilgi yok ve Beyonce de konuyla ilgili sessizliğini koruyor.

Bazı dini cemaatlerin sanatçı kişiliğinin dışında anlamlar yüklediği Beyonce Knowles, en son geçen hafta San Francisco, Grace Cathedral’da 900 kişinin katıldığı özel bir ayine konu olmuş, Beyonce şarkıları söyleyen ve dans eden cemaate konuşan rahip, sanatçının İncil’de tarif edilen ideal kadın figürü olduğunu ima etmişti.

No comments

Leave a reply