Billboard’dan maksimum “teşhir”

0 Posted by - 25 September 2010 - O OLDU BU OLDU

bret

Rolling Stone‘un True Blood’lı sayısı mı Billboard’a  böyle bir kapakla okuyucuları karşısına çıkma ilhamını vermiş bilemiyoruz. Ama epeyce emin olduğumuz bir şey var, o da Poison eskisi Bret Michaels’ın bu pozunun True Blood’ın “kanlı güzelleri”nin yarattığı etkinin bir benzerini yaratmakta fena halde sıkıntı çekeceği.

Seattle tufanından maksimum zayiatla çıkan, posterleri odaların duvarlarını süsleyen rock yıldızlığından “ah gençken neler dinlerdik” sohbetlerinin başkahramanlığına terfi(!) eden Michaels, son zamanlarda tekrar popüler okyanusun öte yakasında. Ama bu yeniden göze girmenin sebebi ne liste başı albümleri, ne de hit singleları. Sebep; yaşadığı ciddi sağlık sorunları ve dahil olduğu tv şovları. İşi güzellik yarışması sunuculuğuna kadar götüren Michaels’ın hakkını yemeyelim, iki arada bir derede fırsat bu fırsat diyerek yeni bir solo albüm de çıkarmayı ihmal etmedi kendisi.

Hal böyleyken Billboard’un “Müziğinizi duyurmanın 100 yolu” kapağında Michaels’a yer vermesi de gayet mantıklı geliyor kulağa.

No comments

Leave a reply