Bohemian Rhapsody’den yeni haberler var!

1 Posted by - 27 April 2018 - O OLDU BU OLDU, SİNEMA & TV

Freddie Mercury’nin hayatını konu alan biyografik film için 10 yıldan fazla bir süre verilen uğraş nihayet son aşamasına giriyor.

Yıllar içinde projesi yılan hikayesine dönen yapımın son kadrosu geçen yaz belli olmuş ve çekimler sonbaharda başlamıştı fakat başrol oyuncusu Rami Malek ile yönetmen Bryan Singer arasında başlayan anlaşmazlık işlerin bir süre durdurmuştu. Yapım şirketinin Singer’ı kovması ve işin başına Dexter Fletcher’ın getirmesiyle yeniden yola çıkan Bohemian Rhapsody için artık yeni bir vizyon tarihi var. Film bir aksilik olmazsa 2 Kasım 2018’de gösterimde olacak.

Yapımcı şirket 20th Century Fox geçtiğimiz günlerde ilk fragmanı kapalı bir oturumda gösterdi ve Rami Malek’i Freddie Mercury olarak gösteren birkaç fotoğrafı da basına dağıttı.

1991 yılında 45 yaşındayken hayata veda eden Freddie Mercury’nin hayatını ve Queen ile geçirdiği dönemi konu alan filmde başrolü canlandıran Rami Malek’e grup üyeleri rolünde Joseph Mazzello (John Deacon), Ben Hardy (Roger Taylor) ve Gwilym Lee (Brian May) eşlik ediyor.

No comments

Leave a reply