Bu defa işaretler sağlam…

0 Posted by - 26 December 2015 - O OLDU BU OLDU

Müzik dünyasında son yıllarda bir efsane gibi kulaktan kulağa anlatılan “Guns N’ Roses birleşiyormuş” söylentileri, artık her ne kadar bir şaka konusu olsa da, gerçeğe ilk defa bu kadar yaklaştı.

En son Ağustos ayında -sızan- bir habere göre grup son aşamaya gelmiş ve 2016 yılını işaret eden birçok farklı gelişme sıralanmıştı. Hatta ekibin önümüzdeki yıl büyük bir festivalde headliner olacağı bile konuşuluyordu.

guns n roses 1

İşte bütün bu işaretler geçtiğimiz günlerde ilk meyvesini verdi ve Guns N’ Roses’ın resmi web sitesi uzun süre sonra ilk defa eski logo ile açılarak grup üyelerinin anı ürünlerini satmaya başladı. Ekip dağıldıktan sonra Slash ile Axl Rose’un logo ve tüzel kişilik hakları konusunda ciddi bir savaşa tutuştuklarını bilen hayran grupları ise olayı anlaşmaya varıldığı şeklinde yorumladı.

Şimdi ise son söylenti, Guns N’ Roses’ın Coachella ile anlaşmaya vardığı ve “Logo” harekatının, festivalin line-up listesi açıklanmadan yaklaşık bir ay önce gerçekleşmesinin bir tesadüf olmadığı yönünde.

Gelişmeleri merakla bekliyoruz.

No comments

Leave a reply