BU HAFTA (SONU) NE YAPSAK? // 7 ÖNERİ

0 Posted by - 22 September 2014 - O OLDU BU OLDU

Bu akşam Kadıköy Sahne’de Yasemin Mori’yi dinleyebilir, Cumartesi gecesini Blonde Redhead’e ayırabilirsiniz.

Yasemin Mori @ KadıköySahne / 26 Eylül Cuma
Sesi, sahne duruşu kadar kendine has söz yazarlığı ile Türkiyeli kadın vokaller arasında farklı bir yerde konumlanan Mori, cuma akşamı KadıköySahne’de.

Blonde Redhead @ Hayal Kahvesi, İstanbul / 26 – 27 Eylül
9. stüdyo albümleri Barragán’ı Eylül ayının ilk haftasında yayınlayan Los Angeles’lı grup bir kez daha İstanbul’a geliyor. İki gün peşpeşe Hayal Kahvesi’nde olacaklar.

Vesvese (Kaan Düzarat, Arman Akıncı, Eren Eren) @ Kiki, Sıraselviler / 26 Eylül Cuma
Vesvese kolektifinin sıkı dj’leri Kaan Düzarat, Arman Akıncı, Eren Eren bu akşam Kiki’de çalıyorlar. 23:30’da başlayacak olan etkinlik bütün gece devam edecek. Vesvese nedir, nasıl çalar derseniz, şöyle alalım.

Oi Va Voi @ CerModern, Ankara / 27 Eylül Cumartesi
Türkiye’yi ikinci vatanı belleyen Oi Va Voi, bu hafta sonu Ankara’da sahne alacak. CerModern’de sahnede olacak olan grubun performansı cumartesi akşamı 20:30’da başalayacak.

Selim Saraçoğlu & Nekimz @ Fil Kadıköy / 27 Eylül Cumartesi
Şarkıcı / söz yazarı mefhumunun ülkemiz sınırlarındaki başarılı örneklerinden biri olan Selim Saraçoğlu, sevdiğimiz ekip Nekizm ile Fil Kadıköy sahnesine konuk oluyor.

Yüzyüzeyken Konuşuruz @ Bornova Açıkhava Tiyatrosu, İzmir / 27 Eylül Cumartesi
İstanbul bağımsız müzik sahnesinin popüler ekibi Yüzüzeyken Konuşuruz bu hafta sonu İzmir’e konuk olacak. Grup, ikinci stüdyo albümlerinin tanıtım turnesi kapsamında Bornova Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak.

Hard Rock Café Açılış Partisi (MFÖ, Moğollar, Şebnem Ferah, Pentagram) @ Küçükçiftlik Park / 27 Eylül Cumartesi
Hard Rock Café’nin ‘büyük’ açılış partisi bu hafta sonu Küçükçiftlik Park’ta düzenleniyor. Parti kapsamında MFÖ, Moğollar, Şebnem Feran ve Pentagram sahne alacak.

No comments

Leave a reply