Bugünkü dersiniz Jack White hocadan

0 Posted by - 20 October 2009 - O OLDU BU OLDU

jack-white-grammys-20052

Guardian da buna benzer bir başlık atmış habere. Trinity College’de sürpriz bir konferans veren Jack White’ı karşılarında gören öğrencilerin halini düşünebiliyor musunuz?

Olay şöyle gelişmiş: Dublin’deki ünlü Trinity College’e gelen Jack White öğrencilere sağlam bir sürpriz yapmış ve onlarla felsefe, anksiyete (!?) ve orijinallik konuları üzerine bir tartışmaya girişmiş. Hatta konuşmasının bir yerinde “Bob Dylan ve Tom Waits’in sandıkları kadar orijinal olup olmadıklarından emin değilim” diyerek ilginç saptamalara da girişmiş ve daha da ileri giderek “Bazen Britney Spears gibi kendi istediği şeyi, kendi istediği şekilde yapanların daha otantik olduklarına inanasım geliyor” demiş. Aklıma geldi bu arada, sürpriz bir konferans için siz kimi tercih ederdiniz? Ben örneğin Lou Reed, Nick Cave ya da Michael Stipe gibi birini karşıma alıp dinlemek ve sohbet etmek isterdim gibi geliyor bana..

4 Comments

 • inesistente 20 October 2009 - 15:46 Reply

  “Ben örneğin Lou Reed, Nick Cave ya da Michael Stipe gibi birini karşıma alıp dinlemek ve sohbet etmek isterdim gibi geliyor bana..”

  bence örneğin şahsen kullandığımız dile biraz daha özen göstermek gerekiyormuşum gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var?

 • Tamay 20 October 2009 - 16:09 Reply

  Bir konferans salonuna girsem ve önerilen isimlerden her hangi birini görsem yeterince güzel olur. Dylan olur..Eddie Vedder’ de olur..Cyndi Lauper olur.. Güzel olur..

 • Facebook User 21 October 2009 - 09:13 Reply

  Doğru valla, ben de görünce güldüm şimdi. Teşekkürler hem dikkatin hem de düzeltin için. Şüphe yok!

 • The Mechanic 22 October 2009 - 18:16 Reply

  Müzik dışı olacak ama kesinlikle Clint Eastwood… Müzikte ise Bruce Dickinson ve Morrissey…

 • Leave a reply