Coachella 2018 için ilk söylentiler: Beyonce, Eminem, The Weeknd

2 Posted by - 21 December 2017 - O OLDU BU OLDU

Her yıl Ocak ayının ilk haftası sahne kadrosunu açıklayan dev festival için ilk bilgiler gelmeye başladı ve henüz resmi olarak doğrulanmayan haberlere göre bu yıl etkinlik çok farklı olacak.

İki yıl önce yine birileri “Guns N’ Roses headliner oluyor” dediğinde -mümkün değil- diyenler olmuş fakat haberin doğru olduğu aylar sonra ortaya çıkmıştı. Yılın bitimine günler kala bir Coachella söylentisi daha piyasaya düştü ve bu defa gerçek olma ihtimali çok daha yüksek.

1999’dan bu yana seyirci ağırlayan California festivali ilk defa tepe isimleri rockçılardan değil de farklı dallardan seçmeyi tercih etti ve ilk üç isim olarak Beyonce, Eminem ve The Weeknd ile anlaştı. İçeriden sızan fakat henüz resmi onay almayan bilginin gerçek olup olmadığı Ocak ayının hemen başında yapılacak olan resmi duyuru ile ortaya çıkacak.

Son iki yıldır iki hafta sonu olarak organize edilen Coachella Festivali bu yıl 13-15 ve 20-22 Nisan 2018 tarihlerinde California’nın Indio kasabasındaki klasik mekanında seyircileri ağırlayacak.

(Not: Beyonce’nin ismi Coachella 2017 için de headliner olarak açıklanmış fakat hamile olduğunu açıklaması üzerine gösterisi iptal edilmişti.)

No comments

Leave a reply