Coachella 2019 için tarihler belli oldu, biletler Cuma günü satışta

0 Posted by - 31 May 2018 - O OLDU BU OLDU

Yıl içerisinde sahne kadrosu en çok merak edilen ve hem katılım hem de hasılat açısından dünyanın en kapsamlı açık hava festivallerinden biri olan Coachella, 2018 etkinliğini bitireli henüz bir aydan biraz fazla olsa bile 2019 hazırlıklarına şimdiden başladı.

Gelecek yıl 12-14 ve 19-21 Nisan tarihlerinde yine iki hafta sonu olarak planlanan festivalde sahne alacak isimler henüz ortada yok ve listenin sonbahardan önce şekle girmesi mümkün değil fakat biletler yakında satışa çıkıyor.

1 Haziran Cuma günü Türkiye saatiyle 21:00’de (11:00 am PDT) internet üzerinden erişime açılacak olan satış sistemi, etkinliğe kadar avantajlı bilet elde edilebilecek tek fırsat olacak. İlgilenenler için yarın belirtilen saatte kullanıma sunulacak bilet satış sistemine buradan erişmek mümkün.

Bu yıl 13-15 ve 20-22 Nisan tarihlerinde Indio – California’daki klasik mekanında seyirci ağırlayan Coachella’da The Weeknd, Beyonce ve Eminem headliner olarak sahne alırken Jamiroquai, St. Vincent, alt-J, The War on Drugs, Vince Staples, Kali Uchis, Haim, Post Malone, Cardi B, King Krule, Migos, A Perfect Circle, Kamasi Washington ve Portugal. The Man de performans sergileyen isimler arasında yer aldı.

No comments

Leave a reply