COACHELLA FESTİVALİ AYAĞINIZA GELDİ. İŞTE CANLI WEBCAST!

0 Posted by - 11 April 2015 - HAFİF TV, KONSER, O OLDU BU OLDU

Hafta sonunu evde geçirmeye niyetliyseniz müziğe doymaya hazır olun. Yılın ilk büyük festivali olan Coachella 2015 Indio – California’da başladı.

Bu link üzerinden festivalin resmi yayın linkine ulaşabilir ve diğer kanalların programlarını görebilirsiniz.

Genel program şöyle (Batı Amerika yerel saati ile):
**Parantez içindeki rakamlar yayınlanacak kanalın numarasıdır.

Cuma, Nisan 10:
03:35 PM – HAERTS (1)
03:35 PM – Eagulls (2)
03:35 PM – Cloud Nothings (3)
04:10 PM – Reverend Horton Heat (1)
04:25 PM – Brant Bjork and the Low Desert Punk Band (2)
04:50 PM – George Ezra (1)
04:55 PM – Kiesza (3)
05:20 PM – Sylvan Esso (2)
05:30 PM – Charles Bradley and his Extraordinaires (1)
06:10 PM – Kimbra (2)
06:20 PM – The War On Drugs (1)
06:45 PM – Hot Natured (3)
07:10 PM – Raekwon and Ghostface Killah (2)
07:10 PM – Alabama Shakes (1)
07:40 PM – Keys N Krates (3)
08:05 PM – Gorgon City (2)
08:20 PM – Interpol (1)
08:30 PM – DJ SNake (3)
08:50 PM – Azealia Banks (2)
09:15 PM – Tame Impala (1)
09:30 PM – R3HAB (3)
09:35 PM – Nero (2)
10:00 PM – Porter Robinson (3)
10:30 PM – Lykke Li (2)
11:00 PM – R3HAB (3)
11:20 PM – Ride (2)
11:35 PM – Alesso (3)
12:05 PM – Todd Terje and the Olsen (2)

Cumartesi, Nisan 11:
03:35 PM – Clean Bandit (1)
03:35 PM – Royal Blood (2)
03:35 PM – Parquet Courts (3)
04:40 PM – Milky Chance (1)
04:15 PM – Benjamin Booker (2)
04:15 PM – Lights (3)
05:30 PM – St. Paul & the Broken Bones (1)
04:55 PM – Toro y Moi (2)
05:00 PM – Perfume Genius (3)
05:40 PM – Chet Faker (3)
06:15 PM – Hozier (1)
06:00 PM – Yelle (2)
07:05 PM – Run the Jewels (1)
06:35 PM – Andrew McMahon in the Wilderness (3)
06:45 PM – Bad Religion (2)
08:15 PM – Alt-J (1)
07:25 PM – Belle & Sebastian (3)
07:35 PM – Glass Animals (2)
08:00 PM – Father John Misty (2)
08:20 PM – Duke Dumont (3)
08:50 PM – Jungle (2)
09:15 PM – Jack White (1)
09;25 PM – Gramatik (3)
9:30 PM – Tyler the Creator (2)
10:20 PM – Dirty South(3)
10:20 PM – FKA twigs (2)
11:00 PM – Flosstradamus (1)
11:15 PM – Deorro (3)
11:25 PM – The Weeknd (2)
11:55 PM – Axwell ^ Ingrosso (1)
12:15 PM – Ratatat (3)
12:25 PM – Antemasque (2)

Pazar, Nisan 12:
03:35 PM – Circa Survive (1)
03:35 PM – MØ (2)
03:35 PM – The Orwells (3)
04:30 PM – Mac DeMarco (1)
04:20 PM – Sturgill Simpson (2)
04:10 PM – RAC (3)
05:25 PM – Jenny Lewis (1)
05:10 PM – St. Lucia – Channel 2
05:00 PM – Panda Bear (3)
06:25 PM – Ryan Adams (1)
06:00 PM – Tycho (2)
05:45 PM – What So Not (3)
07:25 PM – Marina & the Diamonds (1)
06:50 PM – Vance Joy (2)
06:45 PM – Martin Solveig (3)
07:55 PM – Kaskade (1)
07:40 PM – The Cribs (2)
07:45 PM – Madeon (3)
08:45 PM – Florence and the Machine (1)
08:25 PM – Stromae (2)
08:45 PM – New World Punx (3)
09:15 PM – St. Vincent (2)
09:45 PM – David Guetta (3)
10:10 PM – Fitz & the Tantrums (2)
11:00 PM – Kygo (3)
11:30 PM – Jamie xx (3)

(Bu haber için consequenceofsound.net sitesindeki ilgili yazıdan yararlanılmıştır.)

No comments

Leave a reply