DAFT PUNK İLK CANLI PERFORMANSINI GRAMMY’DE GERÇEKLEŞTİRECEK

0 Posted by - 07 January 2014 - O OLDU BU OLDU

56. Grammy Ödül Töreni’nde Daft Punk, Random Access Memories’i yayınladığından bu yana gerçekleştireceği ilk canlı performans için sahnede olacak.

Üstelik ikiliye albümün kilit adamlarından Nile Rodgers ve Pharrell ile usta müzisyen Stevie Wonder da eşlik edecek. Sahnede gruba albümde de eşlik eden orkestra yer alacak; davullarda Omar Hakim, bas gitarlarda Nathan East, gitarlarda Paul Jackson Jr. ve klavyede Chris Caswell. Ödül töreni 26 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek ve CBS kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Eurythmics de sahne alacak

Ödülü kim kaptı, Grammy kimi gördü, kimi üzdü ilgilenmesek de Grammy’nin bir güzelliği de Eurythmics’in bir geceliğine tekrar bir araya gelecek olması. “The Night That Changed America: A Grammy Salute To The Beatles” isimli şov için bir kuple Beatles okumak üzere sahnede olacaklar. Şov diyoruz çünkü, John Legend’dan Alicia Keys’e, Eurtymics’ten John Mayer’a birçok isim sahne alacak. Beatles’a saygı duruşunun bu sefer sorumlusu CBS. Çünkü efsane ekip, beyaz ekrana ilk kez CBS kanalında Ed Sullian’ın programıda çıkmıştı. 9 Şubat 1964 tarihli programın 50. yılı dolmuş oluyor malum.

56. Grammy Ödülleri için açıklanmış olan aday listesi şurada.

No comments

Leave a reply