Daft Punk’ın yeni ortaklığı The Weeknd ile mi?

0 Posted by - 24 August 2016 - O OLDU BU OLDU

2013’teki “Random Access Memories”den bu yana bir iki ortak çalışmada gözükmek dışında stüdyoya adım atmayan Fransız elektronik müzik ikilisi geçtiğimiz haftalarda sessiz sedasız Amerika’ya gitti ve The Weeknd ile ortak bir iş için çalışmalar yaptı.

the-weeknd 8

Olayı uzun süre sonra ortaya çıkartan youredm.com‘a göre aslında bu buluşmanın ilk işaretleri olaya ev sahipliği yapan Republic Records’un patronu Wendy Goldstein’in Billboard için katıldığı geçen ayki bir söyleşide, “Önümüzde, The Weeknd ve Daft Punk ile beraber kayda gireceğimiz iki günlük bir program var. Ben gerçek bir Daft Punk hayranıyım ve ilk defa Fransız ikili ile birlikte bir iş yapacağım” demesiyle gelmişti. (02:39’da)

İki hafta önce The Weeknd’in (Abel Tesfaye) Instagram hesabından paylaştığı robotlu fotoğraf ile (aşağıda) söyleşiyi birleştirenler geç de olsa olaya bir anlam kazandırmayı başardı ve ikilinin, ortak çalışma olduğu tahmin edilen iş için stüdyoya girdiği anlaşıldı.

A photo posted by ⚡️✝⚡️ STARBOY ⚡️✝⚡️ (@abelxo) on

Kaydedilen çalışmanın kimin albümünde yer alacağı veya nerede kullanılacağı henüz net değil fakat içeriğin önümüzdeki haftalarda belli olması bekleniyor.

No comments

Leave a reply