DAVE GROHL İSVEÇ KONSERİNDE BACAĞINI KIRDI

0 Posted by - 13 June 2015 - O OLDU BU OLDU

Foo Fighters’ın geçen yıl çıkarttığı yeni albümü “Sonic Highways”in turnesi için dün gece İsveç’in Göteborg şehrinde sahneye çıkan Dave Grohl, sahne ve seyirci arasındaki platformu ıskalayarak aşağıya düştü.

İlk müdahalenin ardından bacağının kırıldığı tespit edilen Grohl, hızla hastaneye kaldırılırken mikrofonu eline aldı ve stadyumu dolduran seyircilere, “Size söz veriyorum, geri geleceğim ve şovu tamamlayacağım” diye seslendi.

Hastanedeki operasyondan sonra sözünü tutan ve bir sandalyede oturarak sahneye dönen Dave Grohl konseri tamamlamayı başardı.

Konserden sonra tedavisi süren Dave Grohl bugün yayınladığı bir mesajla “Teşekkürler Göteborg. Bu gerçekten harikaydı” yazdıktan sonra kırık bacağının röntgen filmini hayranlarıyla paylaştı.

dave grohl_xray

Not: Yaşanan kazaya rağmen grubun ileri tarihli konserlerinden henüz bir erteleme haberi gelmedi. Konserler büyük ihtimalle gerçekleşecek.

Düzeltme: Yapılan yeni açıklamayla, Foo Fighters’ın 14 Haziran’daki Hollanda (Pinkpop Festival) ve 16 Haziran’daki İsviçre (St Gallen) konserlerinin iptal edildiği duyuruldu.

1 Comment

  • FOO FIGHTERS GLASTONBURY PERFORMANSINI İPTAL ETTİ | Hafif Müzik 17 June 2015 - 08:22 Reply

    […] hafta İsveç’teki konserde geçirdiği kaza sonucu bacağı kırılan Foo Fighters solisti Dave Grohl’un durumu […]

  • Leave a reply