Eminem’in yeni albümü sonbaharda geliyor mu?

0 Posted by - 07 August 2017 - O OLDU BU OLDU

Son albüm çalışması The Marshall Mathers LP 2 önümüzdeki Kasım ayında dört yaşına girecek ve geçen yıldan bu yana beklenen yeni albüm ise muhtemelen aynı tarihlerde raflardaki yerini alacak.

NME’nin haberleştirdiği henüz doğrulanmayan ve kaynağının UMG (Universal Music Group) olduğu söylenen bilgiye göre müzik devi şirket bu yıl bitmeden Eminem, Taylor Swift ve Sam Smith albümleri ile piyasayı sallamayı planlıyor.

Ekim 2016’da paylaştığı bir Twitter mesajında (yukarıda) kayda başladığını duyuran ve o günden bu yana sessizliğini koruyan Eminem’in işin sonuna yaklaştığını geçen ay, Dr Dre’nin hayatını konu alan “The Defiant Ones” belgeselinin yönetmeni Allen Hughes da ifade etmiş ve hala eskisi kadar aktif olan Dr Dre’nin Eminem’in yeni albümü için stüdyoda olduğunu duyurmuştu.

Albümden sonra Skylar Grey, Yelawolf gibi bazı isimlere destek olmak için stüdyoya giren ve 2015 tarihli Antoine Fuqua filmi Southpaw için iki şarkı yapan Eminem, özellikle soundtrack çalışması Phenomenal ile akılda kalmayı başardı.

No comments

Leave a reply