Flaming Lips cephesinden birtakım ilginç haberler

0 Posted by - 06 February 2013 - O OLDU BU OLDU

lipsroses

Wayne Coyne ve ekibi, Stone Roses’ın yeniden bir araya gelmesi şerefine, Stone Roses’ın debut albümünü cover’layacaklar.

Haberin kaynağı Wayne Coyne abimizin instagram üzerinden paylaştığı hemen yukarıda gördüğünüz fotoğraf. Bu fotoğrafı paylaşan Coyne, açıklama olarak “She bangs The Drum”ın vokallerini kaydettiğini yazmış. Geçen salı günü ise Flaming Lips’e yakınlığı ile bilinen blog Future Heart, HOTT MT, Stardeath, New Fumes gibi isimlerin stüdyoda olduğu bir video paylaştı. Kaydedilen şarkılar ise “I Am The Resurrection”, “I Wanna Be Adored” gibi Stone Roses şarkıları. Yani Wayne Coyne önderliğinde çeşitli sanatçıların katılımıyla oluşan bir Stone Roses cover albümü pek yakında kulaklarımızın pasını silecek.

Flaming Lips cephesinden tek haber bu değil. Sevgililer günü için hemen aşağıda gördüğünüz anatomik olarak bire bir kalp şeklindeki çikolataların içerisine gömülmüş bir ‘aşk şarkıları‘ albümü yayınlayacaklar. Sağ tarafta ise Wayne Coyne çikolata kalbi vahşice parçalıyor.

tumblr_mhrhjw4Rj91qga7lvo1_1280BCJkTpOCcAApX4J.jpg large

2 Comments

  • pra 06 February 2013 - 17:43 Reply

    Evet pitchfork ta yazan haberleri türkçeye çevirebiliyorsunuz bravo..

    • Berk Sayan 06 February 2013 - 22:15 Reply

      Pardon Wayne Coyne arayıp bizzat anlatamadı mevzuyu. Biz de, adını geçirdiğinizden olmasa da, yabancı menşeli benzer bir blogdan aldık haberi.

    Leave a reply