Freddie Mercury filmi “Bohemian Rhapsody”de sıkıntı büyük: Çekimler durdu

5 Posted by - 02 December 2017 - O OLDU BU OLDU

Çekimi neredeyse 10 yıldır yılan hikayesine dönen ve nihayet ayağı yere basan bir yapım ekibiyle Eylül başında yola çıkan film için yeniden alarm zilleri çalıyor.

Uzun bir arayıştan sonra başrol için Rami Malek ile anlaşan ve yönetmen koltuğuna Bryan Singer (aşağıda) gibi usta bir ismi oturtmayı başaran yapımcılar şimdi de sette yaşanan tartışmaları sonlandırmak için uğraşıyor.

The Hollywood Reporter‘da çıkan habere göre bir süredir hem oyuncular hem de set ekibiyle tartışmalar yaşayan Singer, geçen hafta Şükran Günü için çıktığı tatilden geri dönmedi. Singer’ın konuyla ilgili açıklama yapan temsilcisi her ne kadar ortada bir sağlık sorunu olduğunu söylese de, içeriden sızan bilgiler yönetmen ve ekip arasında süregelen çatışmanın artık geri dönülmez bir noktaya geldiği yönünde.

Henüz doğrulanmayan bir başka bilgiye göre ise yapımcı şirket Bryan Singer’ın yerine yeni bir yönetmen için arayışa başladı bile. Filmin gösterime girmesi için daha önceden planlanan 28 Aralık 2018 tarihi ile ilgili olarak ise henüz farklı bir açıklama yapılmadı.

1991 yılında 45 yaşındayken hayata veda eden Freddie Mercury’nin hayatını ve Queen ile geçirdiği dönemi konu alan filmde başrolü canlandıran Rami Malek’e grup üyeleri rolünde Joseph Mazzello (John Deacon), Ben Hardy (Roger Taylor) ve Gwilym Lee (Brian May) eşlik ediyordu.

No comments

Leave a reply