Freddie Mercury’nin hayatını filme çeken Bryan Singer işten kovuldu

0 Posted by - 05 December 2017 - O OLDU BU OLDU

Yaşanan sorunlar nedeniyle çekimi sürekli kesintiye uğrayan Bohemian Rhapsody için son kararı yapımcı şirket verdi ve tecrübeli yönetmen ekipten çıkartıldı.

Geçen haftaki Şükran Günü tatilinden bu yana kayıp olan ve sete dönmeme nedeni olarak sağlık problemlerini bahane eden Singer için harekete geçen yapımcı şirket 20th Century Fox dün kararını verdi ve bundan sonra yola görüntü yönetmeni Thomas Newton Sigel ile devam edeceğini açıkladı.

İçerden sızan haberlere göre set ekibi ile fiziki olarak kavgaya giren ve tatile çıkmadan hemen önce başrol oyuncusu Rami Malek’e sert bir cisim fırlatan Bryan Singer (yukarıda), çalışma alanında düzeni bozmak ve çalışanları birbirine düşürmekle suçlanıyor. Filmde Queen’in menajeri Jim Beach’i canlandıran ve kısa süre önce Singer’ın davranışlarından dolayı ekipten istifa eden Tom Hollander’ın da sete yeniden döneceği şimdilik resmi doğrulama almayan bilgiler arasında.

Çekimleri kısa sürede yeniden başlayacak olan Bohemian Rhapsody, bir aksilik olmazasa, 25 Aralık 2018’de vizyonda olacak.

1991 yılında 45 yaşındayken hayata veda eden Freddie Mercury’nin hayatını ve Queen ile geçirdiği dönemi konu alan filmde başrolü canlandıran Rami Malek’e grup üyeleri rolünde Joseph Mazzello (John Deacon), Ben Hardy (Roger Taylor) ve Gwilym Lee (Brian May) eşlik ediyordu.

No comments

Leave a reply