Gaye Su Akyol seslenİyor: O uzaya gİdİlecek!

0 Posted by - 13 May 2014 - O OLDU BU OLDU

Seni Görmem İmkansız, Toz ve Toz gibi projelerden tanıdığımız Gaye Su Akyol ilk solo albümü “Develerle Yaşıyorum”u plak ve cd formatında yayınladı.

Albüm hakkında fikir sahibi olmak için Soundcloud üzerinden ortak paylaşıma açılan, albüme adını veren şarkı “Develerle Yaşıyorum”u dinleyebilirsiniz (hemen yukarıda). “Develerle Yaşıyorum”u Toz ve Toz döneminden hatırlayanlar, muhabbetle ananlar olacaktır. Ama bu deve başka deve haberiniz olsun. Uzay istikametinde adımlarını ağır aksak atan, rakısı az buzlu, kafası dumanlı deve.

Tophane’de bir yerde can bulmuş Büyük Ev Ablukada güzelliği Olmadı Kaçarız (Plakçılık) tarafından yayınlanan “Develerle Yaşıyorum”u Kontra Records, Zihni Müzik gibi bağımsız plakçılardan ve Olmadı Kaçarız’ın resmi web sitesinden satın alabilirsiniz. Albümde Ali Güçlü Şimşek, Barlas Tan Özemek, Görkem Karabudak, Alican Tezer ve Canavar Banavar gibi müzisyenlerin desteği mevcut.

“Develerle Yaşıyorum”un prömiyeri yarın Karaköy Külah’ta gerçekleşecek. Tanıklık etmek için saat 21:30’da orada olmanız yeterli.

Albümün teaser’ı:

GAYE SU AKYOL – Develerle Yaşıyorum (teaser) from Gaye Su Akyol on Vimeo.

1 Comment

  • VİDEO // “Develerle Yaşıyorum” – Gaye Su Akyol | hafifmuzik 28 May 2014 - 17:49 Reply

    […] Su Akyol ilk albümü “Develerle Yaşıyorum”a adını veren parçanın klibini paylaşıma açtı. “Develerle Yaşıyorum” albüm […]

  • Leave a reply