Glastonbury 2017 takvimi açıklandı

1 Posted by - 12 September 2016 - O OLDU BU OLDU

Sonbaharın yüzünü göstermeye başladığı Eylül ayı, Nisan ayından başlayan açık hava festival sezonunun da yavaş yavaş bitişini işaret ediyor.

2017 için ise takvim açıklayan ilk büyük festival her zaman olduğu gibi Glastonbury oldu. Resmi sitesinde bir açıklama yayınlayan festival yönetimi bir sonrakinin buluşmanın 21-25 Haziran tarihleri arasında olacağını duyurdu.

Gelecek yılki etkinlik için bilet almayı düşünenler, 3 Ekim günü yerel saatle 12:00’ye kadar kayıt yaptırmak zorunda. Standart hafta sonu biletleri 6 Ekim saat 18:00’de, konaklama dahil biletler ise 9 Ekim sabah saat 09:00’da internet üzerinden satışa çıkacak.

glastonbury-49

Beş gece kamp konaklamalı bilet fiyatı 243 sterlin (964 TL) olarak açıklanan festivalin gelecek yılki programıyla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşmak mümkün.

Her yıl bahislere konu olan ve normal şartlarda festivalden önceki Nisan ayında açıklanan line-up içinse tahminler şimdiden başladı. 2017 için şu anda adı en çok geçen isimler arasında Coldplay, Muse and Adele. Guns N’ Roses, Kasabian, Radiohead ve The Stone Roses var.

No comments

Leave a reply