Grammy Ödülleri’nden notlar…

0 Posted by - 13 February 2012 - O OLDU BU OLDU

Adele ve Foo Fighters’ın popüler dallardaki neredeyse tüm ödülleri topladığı Grammyler dün gece sahiplere teker teker teslim edildi. Hafif Müzik de internet ve tv marifetiyle göz kapakları iyice ağırlaşana kadar takip etmeye çalıştı töreni. Amy Winehouse, Etta James ve tabii ki Whitney Houston’ın adlarının sıklıkla (ve saygıyla) anıldığı 54. Grammy Ödülleri kimlere gitmiş bakın tam listesi şurada.

4 Nisan’da Salon’da canlı canlı izleyeceğimiz The Civil Wars’un iki ödülle ayrıldığı Grammy gecesinde Skrillex, Kanye West, Bon Iver, Cee Lo Green, Chick Corea, Tinariwen, Pat Metheny ve Alison Krauss da ödülsüz bırakılmadı.

Chris Brown’un törendeki canlı (pek kimseyi inandıramadı canlı söylediğine) performansı ve ilk Grammy’sini alması epey tartışıldı sosyal medyada.

Lady Gaga’nın kırmızı halıda şok edicilik misyonunu bu sene Nicki Minaj üstlenmişt. Nick Minaj kırmızı başlıklı kız kıyafetini “Papa” aksesuarıyla süslemişti.

Gecenin iki tişörtü çok ilgi çekti. Biri Dave Grohl’un Slayer tişörtü, diğeriyse Deadmau5’ın üzerinde Skrillex’in telefon numarası yazan tişörtüydü.

Whitney Houston, Jennifer Hudson sesinden “I Will Always Love You” ile  anılırken, Alicia Keys ve Bonnie Raitt de “A Sunday Kind of Love” ile Etta James’i andı törende.


21221222396 ile YardieGoals


2122122227 ile YardieGoals

2 Comments

  • spider jerusalem 13 February 2012 - 16:06 Reply

    yine boktan müzik yapan “sanatçı”larla dolmuş…

  • bd 13 February 2012 - 18:36 Reply

    Godele

  • Leave a reply