Güle güle iPod!

0 Posted by - 22 March 2011 - O OLDU BU OLDU


Güle güle. Maalesef artık pabucun dama atıldı. Sen geldikten sonra müzik alışkanlığımız değişmişti. Bütün CD’lerimizi toplasak mp3 yapsak sana versek dişinin kovuğuna kaçmazdı. Hard diskinde daha dünyalar kadar yer kalırdı.

Dokunmatik yön tuşlarınla parmağımızı çevire çevire şarkılar aradık. Bulunca “OK” dedik, çalmaya başladın. Gurbette, yolculukta, tatilde, otobüste, dolmuşta kahrımızı çektin. Mp3’ü seninle sevdik iPod. Ama şimdi telefonlar var. İçinde ne ararsan var. Müzik dinle, video izle, internete gir, ayrıca saatlerce konuş. Hayatımızda sana yer kalmadı. Artık sadece cepte ekstra bir şişkinlik, çantada gereksiz ağırlıksın.
Şimdi herkes iPad, iPhone peşinde. Sevgili iPod. Sağol ve güle güle.
İmza: Kullanılmayan iki iPod’u bulunan bir müziksever.

4 Comments

 • onuralp 22 March 2011 - 17:27 Reply

  ipodu atma bana ver o zaman

 • musti 22 March 2011 - 19:05 Reply

  sat sat 🙂

 • yhy 22 March 2011 - 23:11 Reply

  valla 4 yıllık cowon d2 pilli (ipod nanoda kullandım aynı tat yok)marka mp3 çalarım var 1 gb. hala vazgeçemiyorum tlfnumda müzik doluyken bile aynı tadı alamıyorum heryolculuğumda listeyi yenileyip yola çıkarım. okadar seviyorum ki sesini her yeni şarkıyı millet arabada dinler bende cowonda nasıl geliyor sesi diye atar dinlerim telefonlar hala tadı veremiyor, herşeyden biraz havası var yeni telefonlarda (iphone hariç tabi kökü ipod olduğundan )

 • sürtünmeli piston 23 March 2011 - 15:45 Reply

  talibim abi ipodlarına ne kadar ödemem gerekiyor.

 • Leave a reply