GÜNÜN KONSERİ // Büyük Ev Ablukada @ Babylon

0 Posted by - 29 February 2012 - KONSER, O OLDU BU OLDU

Büyük Ev Ablukada bu akşam full faça elektrikli kadrosuyla Babylon’da olacak.

5 Comments

 • Umut 29 February 2012 - 19:42 Reply

  B.E.A ‘nın durumu sahicilikten çok uzak geliyor bana. Sahici olmak bir zorunluluk mudur; En sert örnek ile cevap vermek gerekirse, değildir tabi ama o zamanda kendi türünüzde bir Serdar Ortaç oluyorsunuz.
  Kadrodaki arkadaşların beğenilen farklı birer kariyeri olmasa ve aynı şeyi yapmaya kalksalar muhtemelen yerin dibine geçirilerdi, ülkemiz böyle bir yer ne yapalım.
  Bu ‘salmış’ görüntü öyle ‘şık’ bir kostüm haline getirilmeye çalışılıyor ki..Çok iyi aktörlerin oynadığı, çok iyi bir görüntü yönetmeni olan bir yönetmenin çektiği kötü bir senaryo gibi B.E.A. Bence tabi.

 • delimüzikhayranı 01 March 2012 - 06:55 Reply

  ben de çıkarayım mı içimden ? ey allahım eskiden bir filtre vardı adı da prodüktör yapım şirketiydi, şimdi entel dantel görünen herkesi dinlemenin ayrıcalık olduğunu sanan aklı başı internetin çöplükleriyle kirlenmiş gençlik ne yapsın. Bunları birşey sanıyor.. Sarhoş sabuklaması vokalleri, tiyatral bir tavırlar falan 🙂

  hırlayan detone bir duman bozması vokal, içsel teenager karmaşası gibi duran gerçekte tamamen atma sözler. hiç samimi olmayan (ama öyleymiş gibi gazlanan)bir tavır. hiç yaratıcı değil

  benim kişisel fikrim bu grubun çıkarttığı seslerin müzik olmadığı.

  mesela bir jeff buckley dinleyin anlarsınız müzikten neyi kastettiğimi
  tabi hepsi kişisel fikrim.

 • Berk Sayan 01 March 2012 - 16:05 Reply

  şahsi kanaatimce büyük ev ablukada, memleketin ezbere söz yazan şarkıcılarından/türkücülerinden baymış gençliğin ilacı olmuştur.

 • duru çetinkaya 01 March 2012 - 20:37 Reply

  İyi ya da kötü birilerine bok atma çabaları neden, onu anlamıyorum.Daha iyisi yok şu ana kadar yerli gruplardan varsa söyleyin onları dinleyelim.Kariyerleri olmasaymış dinlenmez miş, sen böyle bi müzik yap ta seni dinleyelim dostum.

 • Erdem 02 March 2012 - 18:50 Reply

  Burada veya bir başka mecrada şu şöyledir bu böyledir diye beylik sözler yazmak kimin ne işine yarıyor bende onu merak ediyorum. Dev hoparlörler ile sokaklara yayınlanmıyor bu şarkılar, beğenmeyenin dinlememe gibi bir ayrıcalığı var. Birşeyin kritiğini yapmaktan çok sırtına basıp prim yapmak gibi geliyor bana bu yorumlar. Bu adamların suratını bile görmeden dinlemiştim müziklerini. Çok beğendim, benim gibi niceleri olduğunada eminim.

 • Leave a reply