Hangisi daha büyük felaket?

1 Posted by - 15 January 2013 - O OLDU BU OLDU


* Justin Bieber bir kişi, One Direction beş.
* Justin Bieber Kanadalı ama Amerikan ergeninin, yeni gencinin rüyası, ikonu. One Direction İngiliz ve Amerikalı ergenlerin “elit” olmakla bir tuttukları İngiliz hayranlığını gıdıklıyor.
* Justin Bieber, İngiliz Milletler Topluluğu vatandaşı, One Direction da öyle. Ama Bieber’ın Kraliçe İkinci Elizabeth Ellinci Yıl (Golden Jubilee) madalyası var.
* Justin Bieber, Justin Timberlake’lerin izinden gidiyor. One Direction ise Robbie Williams’ların.
* Justin Bieber II. Dünya Savaşı sonrası Amerika’nın dünyayı kuşattığı gibi kuşattı her yanı. One Direction Beatles’lı, Led Zeppelin’li Rolling Stones’lu “British Invasion” gibi kuşatıyor Amerika’yı.
* Justin Bieber, South Park’ın bir bölümünde cehennemden gelen yaratık tarafından sahnede öldürüldü. One Direction’dan kimseye böyle bir şey olmadı.
* Justin Bieber küresel bir felaketin Türkiye’yi de etkilemesi gibi memlekete geliyor bu yıl. One Direction daha gelmiyor.
* Sonuç: Bieber daha büyük felaket.
* Not: Yazıda adı geçen Justin Bieber ve One Direction kurmaca karakterlerdir. Gerçek hayattaki şahıslarla benzerlikleri tesadüften ibarettir.

2 Comments

  • filiz 16 January 2013 - 21:08 Reply

    Bilmiyorum bu isimlere cok fazla göndermeler yapıyorsunuz sanki.ben de gülüyorum komik evet ama gercekten saygı duymamız gerektigini dusunuyorum. Bircok genc bu isimlerden gecerek baska muzisyenlerle de bulusuyor.. ben justinbieberın imajına degil ama muzigine saygi duyuyorum dinlemesem bile.. neyse uzar gider bukonu..

  • Hdndn 21 May 2013 - 20:36 Reply

    Filiz kardesim helal olsn

  • Leave a reply