Hayko Cepkin “Sandık” albümüyle kitlesel isim olur!

0 Posted by - 24 February 2010 - O OLDU BU OLDU


Hayko’nun “Sandık” isimli yeni albümünün piyasaya çıkmasına daha var. Ama ilk single, klibiyle birlikte servis edilmiştiİlk izlenimim şu: Hayko kitlesel olma yolunda bir adım atmış. Şu anda zaten geleneksel dinleyicisinin çok ötesinde tanınıyor. Bu albümle yeni gönüller fethedecek. Bir kere arabesk dinleyen, Türkçe rock dinleyen bu albüme bayılacak. Hiç ilgisi olmayanlar bile eminim “Yol Gözümü Dağlıyor” isimli şarkıya kayıtsız kalamayacaklar. Hayko çok ama çok büyük olma yolunda ilerliyor. Albümün tamamını dinlemeyi merakla bekliyorum.

5 Comments

 • SEZzZER 24 February 2010 - 17:05 Reply

  mehmet abiii Çok bekleme albüm nette 🙂

 • SEZzZER 24 February 2010 - 17:08 Reply

  Ama bende dinlemedim Dinlemeye kıyamıyorum 🙂

 • doğuş 24 February 2010 - 19:39 Reply

  albüm 4 gün önce çıktı ve çok sağlam bir şekilde kitlesel:D

 • Levent 26 February 2010 - 23:53 Reply

  ya kim nası beğeniyor anlamıyorum ben de mi bir hata var,bildiğiniz kötü bu albüm ya ? ümit besen’de hallice şarkı sözleri,olmasa da olur kıvamında elektronik kullanımı,iğrenç gitar tonları,yeri yanlış ve kötü brutal vokaller..daha ne sayayım bilemedim.tanışma bitti’ye tapmış ve sakin olmam lazım’ı da oldukça beğenen biri olarak 10 üstünden 3 vermem şu albüme,bu kadar kesin konuşuyorum.

 • ilkkan 02 March 2010 - 00:27 Reply

  levent sana katılmamak elde değil.Haykoyu 6 yıldır dinliyorum, her şeyini takip ediyorum ama son zamanlarda kendisi çok farklılaştı. Brutal vokalini komple değiştirdi. 2 sene bu albümü mü yapmış dedim. 9 şarkı (yolun sonu da bonus)çok az bence. bence hayko çok yazık etmiş. ben şimdiden ileriki albümlerini merak etmeye başladım. ne duman ne hayko ne teoman ne de şebnem ferah beklenen albümleri yaptılar. mangayı dinlemeyen birisi olarak bence şu anda en iyisi manga. müzik piyasası çökmüş durumda. hiç iyi albüm göremiyorum… ben yine SİREN’imi , FIRTINAM’I , YALNIZ KALSIN’ımı dinleyeyim bari.

 • Leave a reply