İtİraf edİyorum…

0 Posted by - 12 July 2013 - O OLDU BU OLDU

* İngiltere’de plaklara meraklı iki girişimcinin plak kütüphanesi uygulaması başlatarak koleksiyon yapmadan da plak dinleme imkanı sağlaması fikrini pek beğendim.
Biz de yapsak ya…
* Yakında hükümet komple “ekose ceket” giymeye başlarsa şaşırmam. Hatta benim milletim ekose ceket giyer açıklaması gelecek diye korkuyorum.
* Ne Kanye West’ten ne de müziğinden hazzediyorum. Müzik basınının
sürekli bu adamın albümlerine bayılması da ayrı bir muamma.
* “Üç leylek için baraj kapakları kapatıldı” haberini okuyunca “Gezi’den önce de o kapaklar kapanır mıydı acaba?” diye sormaktan kendimi alamıyorum. Biraz gösteriş gibi gelse de siyasetin çevre bilinci her şekilde sevindirici.
* Kanye West’in müziğe yaklaşımı bana Mahsun Kırmızıgül’ün sinemaya yaklaşımını çağrıştırıyor. Bir mesaj kaygısı, bir derinlik endişesi, kendini olduğundan derin ve entelektüel göterme kasmaları, ille de tabuları yıkma girisimleri… Bir rahat olun ya…
* Kral FM’in web sitesinde yaptığı dinleyici anketinde “Gezi’yi desteklemiyoruz” yönünde sonuç çıkması beni hiç şaşırtmadı.
* 30 Seconds to Mars grubuna ve solistine tahammül edemiyorum.

2 Comments

  • Fatima 14 July 2013 - 01:42 Reply

    Vay Jared Leto’yu sevmeyen benden başkaları da varmış… Ne hikmetse millet tapıyo. Yok starlık akıyormuş üstünden. Hem hollywood hem rock star’mış.

  • 30Capricorn 05 September 2013 - 15:29 Reply

    Türkiye ye kaç kere geldi de tahammül edemiyorsunuz? Türkiye ye gelen o kadar tahammül edilemeyen sanatçı (!) varken 30 Seconds to Mars tuhaf geldi doğrusu

  • Leave a reply