İtiraf ediyorum!

0 Posted by - 20 September 2010 - O OLDU BU OLDU

sean penn
-Sean Penn’in gözden düşmüş Cheyenne isimli bir rock yıldızını canlandırdığı ve halen çekilmekte olan “This Must Be the Place” filmini çok merak ediyorum.
-Roger Waters’ın The Wall turnesi kadar beni heyecanlandıran bir şey yok bu aralar. Albümü yeniden dinlemeye başladım. Bisiklete binmek gibi insan bir kere öğrendi mi bir daha unutmuyor.
-Radiohead davulcusu Phil Selway’in solo albümü “Familial”ı dinlemek için sabırsızlanıyorum.
-Bant’ın 2 Ekim’de Tamirane’de düzenleyeceği Demonation festivalindeki bazı grupları çok merak ediyorum. Ayrıntılara sonra…
-Ayakkabı dolabında bir çift Harley-Davidson bot buldum. Kendimi 90’larda Gümbet’te sarhoş olup dövme yaptırdıktan sonra sabah hiçbir şey hatırlamayan İngiliz turistler gibi hissettim. Ne zaman, nasıl aldım hatırlamıyorum.

1 Comment

  • Sebnem Sahin 13 June 2012 - 10:39 Reply

    Merhaba,
    İşte bu yazınızı gördüğüm anda bu filmin peşine düştük, 2011 yılında “This Must be the Place” Cannes Film Festivalinde yarışmadaydı. İzledeğimiz anda filme vurulduk ve bayağı sıkı bir mücadele ile aldık. Filmekiminde de izlemiş olabilirsiniz ama kaçırdıysanız 13 Temmuz’da da vizyona giriyoruz. Öncesinde de özel bir gösterim yapabliriz, öyle bir şey olursa öncelikle size haber vereceğiz 🙂

    Sevgiler,
    Şebnem

  • Leave a reply